Warsztat rowerowy BISIKLET to uznana marka na leszczyńskim rynku.

 

ZAPEWNIAMY:  kompleksowy serwis sprzętu rowerowego i wózków inwalidzkich, fachową obsługę, konkurencyjne ceny, krótkie terminy.

OFERUJEMYwypożyczalnię platformy na hak do przewozu rowerów, przechowalnię na okres zimowy dla Twoich dwóch kołek wraz z przeglądem gratis, doradztwo przy zakupie roweru dla małych i dużych klientów.

 

>DLA NAS ROWER TO STYL ŻYCIA, A NIE ŚRODEK TRANSPORTU<

 

ZAPRASZAMY!

Leszno (wielkopolska)

ul. Polna 4

 

>ODWIEDŹ NAS A BĘDZIESZ TU WRACAŁ<

 

O MNIE:

Od wczesnego dzieciństwa "chorowałem" na rower i to "uzależnienie" pozostało mi do dzisiaj. Od zawsze jestem zapalonym rowerzystą. Za pierwsze pieniądze zarobione na drobnych naprawach zbudowałem swój pierwszy rower górski i tak zaczęła się moja przygoda z kolarstwem.

W 1998r. podjąłem pracę w firmie produkującej rowery - KROSS. Byłem głównym serwisantem na południowo-zachodnią część Polski. Od tego czasu moje hobby łączyłem z pracą przynoszącą mi spełnienie i satysfakcję.

Byłem mechanikiem rowerowym i doradcą klienta w znanym leszczyńskim sklepie rowerowym.

Dzięki wsparciu rodziny zrealizowałem swoje marzenia i otworzyłem wymarzony warsztat rowerowy, w którym staram się by każdy klient był obsłużony indywidualnie i na najwyższym poziomie. Chętnie dzielę się nabytą wiedzą i doświadczeniem by każdy kto mnie odwiedzi był w pełni usatysfakcjonowany i promował mój warsztat wśród swoich znajomych.

Chciałbym by rower zdominował ruch miejski na wzór innych krajów europejskich...

 

BISIKLET TO PRZYJAZNY WARSZTAT DLA TYCH, KTÓRZY JEŻDŻĄ I DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ ZACZĄĆ PRZYGODĘ Z DWOMA KÓŁKAMI. 

 

 

 

 

                                                                         

Znajdziesz Nas tutaj